کارشناس فلزیاب

felezyabyazd مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

کارشناس فلزیاب خود باشید

برای حرفه ای شدن نیاز به مطالعه و کسب تجربه عملی دارید.

در این سایت کلیه مطالب مربوط به ردیابی،دفینه یابی، فلزیابی، گنجیابی، طلایابی و … را بصورت کامل و جامع برای کاوشگران، باستان شناسان و محققان عرصه فلزیابی جمع آوری شده است. به طور کلی برای تبدیل شدن به یک کارشناس فلزیاب حرفه ای میبایست از حرفه ای که در آن قدم نهادید به خوبی اطلاعات کسب نمایید.

کارشناس آثار باستانی

تبدیل به کارشناس فلزیاب شدن مستلزم دانستن مراحل زیر است:

  • مرحله اول – در اولین گام بهتر است از آثار و علائم دفینه یابی آگاهی کامل داشته باشید. برای این کار میتوانید از کتاب های موجود استفاده کنید.
  • مرحله دوم – مکان کاوش را مورد بررسی قرار داده و از عناطر تشکیل دهنده خاک، شرایط آب و هوایی مکان، در صد آلاینده های زمین و … اطلاعات کسب نمایید.
  • مرحله سوم – خرید دستگاه فلزیاب مناسب با شرایط مکان کاوش میباشد .برای این منظور میبایست در مورد کلیه سیستم عملکرد فلزیاب ها مطلع شوید. برای این کار میتوانید از مقاله فلزیاب مکمل استفاده نمایید تا با نحوه عملکرد سیستم های پالسی ( بوقی )، آنتن راداری ( خوراک خور )، شاقولی، مگنومتر، یون یاب و … مطلع شوید.
  • مرحله چهارم – شما میبایست با نحوه کار فلزیاب آشنایی کامل داشته باشید و پس از تهیه فلزیاب ارجینال با ضمانت نامه معتبر، آن را در باغ تست فلزیاب مورد آزمایش قرار دهید تا از صحت عمق زنی و سلامت دستگاه مطلع گردید.
  • مرحله پنجم – به همراه داشتن تجهیزات حفاری مناسب از قبیل قطب نما، تیشه، بیلچه، چکش، چراغ، الک و … است

کارشناس فلزیاب کیست ؟

کارشناس فلزیاب به فردی گفته میشود که تمامی اطلاعات فلزیابی را دارا میباشد. با تیدیل شدن به یک کارشناس فلزیاب مجرب میتوانید به تنهایی اقدام به کاوش موفق نمایید. به طور کلی به فردی که آگاهی کامل از تاریخ، آثار و نشانه ها، مکان های باستانی، تلسم های موجود، تله های احتمالی و همچنین دستگاه های فلزیاب موجود در بازار و نحوه استفاده از دستگاه فلزیاب را داشته باشد کارشناس فلزیاب نام دارد.

بهترین فلزیاب 

شخصی که از دستگاه فلزیاب بدرستی استفاده میکند میتواند مکان دقیق گنج را در محیطی بسیار بزرگ دایره ای شکل به شعاع ۲۰۰۰ متر را پیدا کند. برای این منظور میتوانید از گنج یاب اشنایدر استفاده کنید .

گنج یاب مکمل Schneider

مطالب پیشنهادی به کارشناس فلزیاب تازه کار

جهت مشاوره با متخصصین الکترونیک و کارشناسان باستان شناس و فلزیابی IKPV با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس حاصل نمایید.

با دنبال کردن ما در این سایت قطعا میتوانید به یک کارشناس گنج تبدیل شوید.

IKPV

جامع ترین سایت فلزیابی : foroshfelezyab.com

شاید دوست داشته باشید:

راهنمای کار با فلزیاب

راهنمای کار با فلزیاب | نحوه کار با آشکار فلزی آشکارسازهای فلزی با ارسال یک میدان الکترومغناطیسی از کویل جستجو به زمین کار می کنند. هر اشیاء فلزی (اهداف) در میدان الکترومغناطیسی انرژی می گیرند و میدان الکترومغناطیسی خود را دوباره ارسال می کنند. کوئیل جستجوگر آشکارساز زمینه ارسال مجدد را دریافت می کند و […]

بهترین فلزیاب ها برای ساحل

بهترین فلزیاب ها برای ساحل در این راهنمای ما نگاهی به بهترین آشکارسازهای فلزی برای ساحل می کنیم. ما مقاومت آب، فرکانس کار، ویژگی ها، و هزینه را برای توصیه های بالا به شما ارزیابی کرده ایم.

بهترین فلزیاب های ضد آب

بهترین فلزیاب های ضد آب در این راهنما ما به بهترین فلزیاب های زیر آب را  بررسی می کنیم . ما مقاومت در برابر آب , عملکرد در آب شور , القای پالس و فرکانس کاری را با توصیه‌های بالا مقایسه کردیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 3 =

همین حالا تماس بگیرید