کارشناس فلزیاب

کارشناس فلزیاب

felezyabland مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

کارشناس فلزیاب خود باشید

برای حرفه ای شدن نیاز به مطالعه و کسب تجربه عملی دارید.

در این سایت کلیه مطالب مربوط به ردیابی،دفینه یابی، فلزیابی، گنجیابی، طلایابی و … را بصورت کامل و جامع برای کاوشگران، باستان شناسان و محققان عرصه فلزیابی جمع آوری شده است. به طور کلی برای تبدیل شدن به یک کارشناس فلزیاب حرفه ای میبایست از حرفه ای که در آن قدم نهادید به خوبی اطلاعات کسب نمایید.

کارشناس فلزیاب
کارشناس آثار باستانی

تبدیل به کارشناس فلزیاب شدن مستلزم دانستن مراحل زیر است:

  • مرحله اول – در اولین گام بهتر است از آثار و علائم دفینه یابی آگاهی کامل داشته باشید. برای این کار میتوانید از کتاب های موجود استفاده کنید.
  • مرحله دوم – مکان کاوش را مورد بررسی قرار داده و از عناطر تشکیل دهنده خاک، شرایط آب و هوایی مکان، در صد آلاینده های زمین و … اطلاعات کسب نمایید.
  • مرحله سوم – خرید دستگاه فلزیاب مناسب با شرایط مکان کاوش میباشد .برای این منظور میبایست در مورد کلیه سیستم عملکرد فلزیاب ها مطلع شوید. برای این کار میتوانید از مقاله فلزیاب مکمل استفاده نمایید تا با نحوه عملکرد سیستم های پالسی ( بوقی )، آنتن راداری ( خوراک خور )، شاقولی، مگنومتر، یون یاب و … مطلع شوید.
  • مرحله چهارم – شما میبایست با نحوه کار فلزیاب آشنایی کامل داشته باشید و پس از تهیه فلزیاب ارجینال با ضمانت نامه معتبر، آن را در باغ تست فلزیاب مورد آزمایش قرار دهید تا از صحت عمق زنی و سلامت دستگاه مطلع گردید.
  • مرحله پنجم – به همراه داشتن تجهیزات حفاری مناسب از قبیل قطب نما، تیشه، بیلچه، چکش، چراغ، الک و … است

کارشناس فلزیاب کیست ؟

کارشناس فلزیاب به فردی گفته میشود که تمامی اطلاعات فلزیابی را دارا میباشد. با تیدیل شدن به یک کارشناس فلزیاب مجرب میتوانید به تنهایی اقدام به کاوش موفق نمایید. به طور کلی به فردی که آگاهی کامل از تاریخ، آثار و نشانه ها، مکان های باستانی، تلسم های موجود، تله های احتمالی و همچنین دستگاه های فلزیاب موجود در بازار و نحوه استفاده از دستگاه فلزیاب را داشته باشد کارشناس فلزیاب نام دارد.

بهترین فلزیاب 

شخصی که از دستگاه فلزیاب بدرستی استفاده میکند میتواند مکان دقیق گنج را در محیطی بسیار بزرگ دایره ای شکل به شعاع ۲۰۰۰ متر را پیدا کند. برای این منظور میتوانید از گنج یاب اشنایدر استفاده کنید .

گنج یاب مکمل اشنایدر
گنج یاب مکمل Schneider

مطالب پیشنهادی به کارشناس فلزیاب تازه کار

جهت مشاوره با متخصصین الکترونیک و کارشناسان باستان شناس و فلزیابی IKPV با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس حاصل نمایید.

با دنبال کردن ما در این سایت قطعا میتوانید به یک کارشناس گنج تبدیل شوید.

IKPV

جامع ترین سایت فلزیابی : foroshfelezyab.com

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب اورجینال و ارزان قیمت

فلزیاب اورجینال و ارزان قیمت

فلزیاب اورجینال و ارزان قیمت امروز می خواهیم به شما دستگاهی را معرفی کنیم که دارای قابلیت های بسیار ویژه ای می باشد و قادر است تا در در انواع خاک ها و انواع اهداف مختلف را در اعماق بالای زمین شناسایی و کاوش کند. این دستگاه توسط کمپانی ikpv ساخته و طراحی شده است […]

تعمیر فلزیاب

تعمیر فلزیاب

تعمیر فلزیاب در دنیای گنج یابی و طلایابی یکی از پرکاربردترین دستگاه هایی که به کار گرفته می شود انواع دستگاه های گنج یاب و فلزیاب حرفه ای می باشد که با به وجود آمدن این دستگاه ها در روند کاوش ها به طور کلی تغییرات زیادی به وجود آمد. اما نکته ای که در […]

جدید ترین فلزیاب

جدید ترین فلزیاب

جدید ترین فلزیاب دستگاه های فلزیاب یکی از پر کاربرد ترین لوازم کشف و شناسایی و آشکار ساز های دفینه ها و گنجینه های باستانی می باشند که این روز ها کاوش بدون این دستگاه ها امکان پذیر نمی باشد. روزانه تعداد زیادی از انواع گنج یاب های پیشرفته و با کیفیت وارد بازار شده […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید