کارشناس فلزیاب

felezyabland مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

کارشناس فلزیاب خود باشید

برای حرفه ای شدن نیاز به مطالعه و کسب تجربه عملی دارید.

در این سایت کلیه مطالب مربوط به ردیابی،دفینه یابی، فلزیابی، گنجیابی، طلایابی و … را بصورت کامل و جامع برای کاوشگران، باستان شناسان و محققان عرصه فلزیابی جمع آوری شده است. به طور کلی برای تبدیل شدن به یک کارشناس فلزیاب حرفه ای میبایست از حرفه ای که در آن قدم نهادید به خوبی اطلاعات کسب نمایید.

کارشناس آثار باستانی

تبدیل به کارشناس فلزیاب شدن مستلزم دانستن مراحل زیر است:

  • مرحله اول – در اولین گام بهتر است از آثار و علائم دفینه یابی آگاهی کامل داشته باشید. برای این کار میتوانید از کتاب های موجود استفاده کنید.
  • مرحله دوم – مکان کاوش را مورد بررسی قرار داده و از عناطر تشکیل دهنده خاک، شرایط آب و هوایی مکان، در صد آلاینده های زمین و … اطلاعات کسب نمایید.
  • مرحله سوم – خرید دستگاه فلزیاب مناسب با شرایط مکان کاوش میباشد .برای این منظور میبایست در مورد کلیه سیستم عملکرد فلزیاب ها مطلع شوید. برای این کار میتوانید از مقاله فلزیاب مکمل استفاده نمایید تا با نحوه عملکرد سیستم های پالسی ( بوقی )، آنتن راداری ( خوراک خور )، شاقولی، مگنومتر، یون یاب و … مطلع شوید.
  • مرحله چهارم – شما میبایست با نحوه کار فلزیاب آشنایی کامل داشته باشید و پس از تهیه فلزیاب ارجینال با ضمانت نامه معتبر، آن را در باغ تست فلزیاب مورد آزمایش قرار دهید تا از صحت عمق زنی و سلامت دستگاه مطلع گردید.
  • مرحله پنجم – به همراه داشتن تجهیزات حفاری مناسب از قبیل قطب نما، تیشه، بیلچه، چکش، چراغ، الک و … است

کارشناس فلزیاب کیست ؟

کارشناس فلزیاب به فردی گفته میشود که تمامی اطلاعات فلزیابی را دارا میباشد. با تیدیل شدن به یک کارشناس فلزیاب مجرب میتوانید به تنهایی اقدام به کاوش موفق نمایید. به طور کلی به فردی که آگاهی کامل از تاریخ، آثار و نشانه ها، مکان های باستانی، تلسم های موجود، تله های احتمالی و همچنین دستگاه های فلزیاب موجود در بازار و نحوه استفاده از دستگاه فلزیاب را داشته باشد کارشناس فلزیاب نام دارد.

بهترین فلزیاب 

شخصی که از دستگاه فلزیاب بدرستی استفاده میکند میتواند مکان دقیق گنج را در محیطی بسیار بزرگ دایره ای شکل به شعاع ۲۰۰۰ متر را پیدا کند. برای این منظور میتوانید از گنج یاب اشنایدر استفاده کنید .

گنج یاب مکمل Schneider

مطالب پیشنهادی به کارشناس فلزیاب تازه کار

جهت مشاوره با متخصصین الکترونیک و کارشناسان باستان شناس و فلزیابی IKPV با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس حاصل نمایید.

با دنبال کردن ما در این سایت قطعا میتوانید به یک کارشناس گنج تبدیل شوید.

IKPV

جامع ترین سایت فلزیابی : foroshfelezyab.com

شاید دوست داشته باشید:

کتراک نحوه باز کردن پلمپ ساروج

کتراک خرد کردن سنگ های بسیار عظیم کار دشواری بوده و نیاز به ابزارآلات بسیار قدرتمند یا موارد منفجره دارد که این خود خطرات بسیار شدیدی را در پی خواهد داشت. جالب است بدانید میتوان از یک ماده ساده بنام کتراک در خرد کردن سنگ، سخره، ساروج، پلمپ و … استفاده کرد که هیچ گونه […]

نمایندگی فلزیاب در ایران

نمایندگی فلزیاب در ایران شرکت های بسیار عظیم فلزیابی نظیر Fisher، Garrett، Cobra، Xp و … سالهاست که در عرصه ساخت و تولید دستگاه های ردیاب و زمین شناسی فعالیت داشته اند و با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا توانسته اند پیشرفت های بسیاری در این عرصه باستان شناسی و فلزیابی داشته باشند. […]

آیا وجود جی پی اس در فلزیاب حقیقت دارد ؟

جی پی اس در فلزیاب  GPS بعنوان دستگاهی جهت تعیین موقعیت جغرافیایی مورد استفاده قرار میگیرد که برای کار با آن به نیرروی برق نیاز است، نیرروی برق لازم میتواند از باطری های لیتیومی یا باطری ماشین یا … تغذیه گردد. از جی پی اس در برخی از دستگاه های زمین شناسی و ژئوفیزیک مانند […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + سه =

همین حالا تماس بگیرید