فلزیاب مکمل

فلزیاب مکمل

felezyabyazd مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب مکمل چیست؟

برای کشف گنجینه ها در مناطق وسیع بدون وجود آثار و علائم گنجیابی، جستجو بسیار سخت و دشوار میباشد زیرا اولا محدوده هدف مشخص نیست و به دنبال آن نقطه دقیق هدف، عمق هدف، جنس هدف و بسیاری از موارد دیگر را باید مشخص نمایید. به همین منظور برای بالا بردن ضریب موفقیت از فلزیاب مکمل استفاده میکنند.

فلزیاب مکمل چیست؟

برای رسیدن به اهداف خود در چنین مناطق وسیعی میبایست از چندین دستگاه فلزیاب بصورت مکمل و ترکیبی استفاده شود. به عبارتی دیگر فلزیاب مکمل مجموعه ای  از فلزیاب هایی میباشد که همگی در یک پکیج جمع آوری شده اند تا تمام نیاز های اپراطور را بر طرف سازد و ضریب موفقیت را افزایش دهد. فلزیاب مکمل شامل سیستم های زیر میباشد:

فلزیاب شعاع زن ( آنتن راداری ) : با استفاده از این سیستم شما میتوانید محل هدف را در یک شعاع بزرگ از منطقه پیدا کنید.

فلزیاب مگنومتر : این گونه فلزیاب میتواند تصویری از فلزات زیر زمین را از روی میدان مغناطیسی ایجاد شده توسط فلز بصورت زنده نمایش دهد.

فلزیاب نقطه زن ( پالسی ) : پس از شناسایی حدودی هدف توسط فلزیاب مگنومتر، توسط سیستم فلزیاب نقطه زن پالسی میتوانید مکان دقیق هدف را پیدا کنید.

 

به عبارتی دیگر منظور از فلزیاب های مکمل ترکیب چند دستگاه فلزیاب با کارایی های مختلف جهت رسیدن به اهداف غیر ممکن میباشد . حال برای درک بهتر از فلزیاب های مکمل و کارایی بسیار زیاد آنها شما را با برخی از دستگاه های مکمل شرکت فلزیابی IKPV آشنا خواهیم کرد.

چند فلزیاب مکمل محصول کمپانی فلزیاب IKPV

  • فلزیاب TACHAR T1
  • فلزیاب ANTARES
  • فلزیاب AJM IMAGING
  • فلزیاب PV IMAGING
  • فلزیاب AJM 13300
  • فلزیاب DERAK 110
  • فلزیاب HOXNE

گنجیاب مکمل اشنایدر Schneider محصول برتر شرکت فلزیابی IKPV میباشد که به زوری به بازار ارائه میگردد. این دستگاه قابل مقایسه با هیچکدام از دستگاه هایی که تا به حال با آنها آَنا شده اید نیست. به زودی این محصول به بازار ارائه میگردد.

جهت اطلاع از نکات مفید فلزیابی با ما همراه باشید

شماره تماس نمایندگی فلزیاب تهران : ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲

IKPV

جامع ترین سایت فلزیابی : felezyabtehran.ir

شاید دوست داشته باشید:

گنج یاب مکمل اشنایدر

گنج یاب مکمل اشنایدر ( Schneider )

گنج یاب مکمل اشنایدر برای کشف گنج گنج یاب اشنایدر دستگاهی تازه وارد به عرصه فلزیابی میباشد که با توجه به نیاز مبرم کاوشگران و باستان شناسان طراحی و در سال ۲۰۱۹ تولید و به بازار ارائه گردید. طی نقد و بررسی های صورت گرفته بر روی این گنج یاب مکمل مشخص گردیده است که […]

یون یاب

یون یاب

یون یاب چیست ؟ یون یاب دستگاهی جهت تشخیص هواکش خزانه، اتاقک و … میباشد که میتواند صحت وجود هواکش را اعلام نماید. جهت درک بهتر مفهوم یون یابی در ابتدا به تعریف یون میپردازیم تا بصورت کامل در جریان نحوه کار یون یاب ها باشید.

قوانین گنج یابی

قوانین گنج یابی

قوانین گنج یابی در ایران کشور ایران با قدمت چندین هزار ساله و وجود تمدن های بسیار دارای میراث فرهنگی غنی مرتبط با سلسله های باستانی میباشد. همانگونه که میدانید در دوره های متعدد کشور های بسیاری که اکنون در حاشیه ایران مستقرر هستند جزء قلمرو پادشاهی ایران بوده و سالیان زیادی به ایران امروزی […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید