فلزیاب مکمل

فلزیاب مکمل

felezyabland مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب مکمل چیست؟

برای کشف گنجینه ها در مناطق وسیع بدون وجود آثار و علائم گنجیابی، جستجو بسیار سخت و دشوار میباشد زیرا اولا محدوده هدف مشخص نیست و به دنبال آن نقطه دقیق هدف، عمق هدف، جنس هدف و بسیاری از موارد دیگر را باید مشخص نمایید. به همین منظور برای بالا بردن ضریب موفقیت از فلزیاب مکمل استفاده میکنند.

فلزیاب مکمل چیست؟

برای رسیدن به اهداف خود در چنین مناطق وسیعی میبایست از چندین دستگاه فلزیاب بصورت مکمل و ترکیبی استفاده شود. به عبارتی دیگر فلزیاب مکمل مجموعه ای  از فلزیاب هایی میباشد که همگی در یک پکیج جمع آوری شده اند تا تمام نیاز های اپراطور را بر طرف سازد و ضریب موفقیت را افزایش دهد. فلزیاب مکمل شامل سیستم های زیر میباشد:

فلزیاب شعاع زن ( آنتن راداری ) : با استفاده از این سیستم شما میتوانید محل هدف را در یک شعاع بزرگ از منطقه پیدا کنید.

فلزیاب مگنومتر : این گونه فلزیاب میتواند تصویری از فلزات زیر زمین را از روی میدان مغناطیسی ایجاد شده توسط فلز بصورت زنده نمایش دهد.

فلزیاب نقطه زن ( پالسی ) : پس از شناسایی حدودی هدف توسط فلزیاب مگنومتر، توسط سیستم فلزیاب نقطه زن پالسی میتوانید مکان دقیق هدف را پیدا کنید.

 

به عبارتی دیگر منظور از فلزیاب های مکمل ترکیب چند دستگاه فلزیاب با کارایی های مختلف جهت رسیدن به اهداف غیر ممکن میباشد . حال برای درک بهتر از فلزیاب های مکمل و کارایی بسیار زیاد آنها شما را با برخی از دستگاه های مکمل شرکت فلزیابی IKPV آشنا خواهیم کرد.

چند فلزیاب مکمل محصول کمپانی فلزیاب IKPV

  • فلزیاب TACHAR T1
  • فلزیاب ANTARES
  • فلزیاب AJM IMAGING
  • فلزیاب PV IMAGING
  • فلزیاب AJM 13300
  • فلزیاب DERAK 110
  • فلزیاب HOXNE

گنجیاب مکمل اشنایدر Schneider محصول برتر شرکت فلزیابی IKPV میباشد که به زوری به بازار ارائه میگردد. این دستگاه قابل مقایسه با هیچکدام از دستگاه هایی که تا به حال با آنها آَنا شده اید نیست. به زودی این محصول به بازار ارائه میگردد.

جهت اطلاع از نکات مفید فلزیابی با ما همراه باشید

شماره تماس نمایندگی فلزیاب تهران : ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲

IKPV

جامع ترین سایت فلزیابی : foroshfelezyab.com

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب اورجینال و ارزان قیمت

فلزیاب اورجینال و ارزان قیمت

فلزیاب اورجینال و ارزان قیمت امروز می خواهیم به شما دستگاهی را معرفی کنیم که دارای قابلیت های بسیار ویژه ای می باشد و قادر است تا در در انواع خاک ها و انواع اهداف مختلف را در اعماق بالای زمین شناسایی و کاوش کند. این دستگاه توسط کمپانی ikpv ساخته و طراحی شده است […]

تعمیر فلزیاب

تعمیر فلزیاب

تعمیر فلزیاب در دنیای گنج یابی و طلایابی یکی از پرکاربردترین دستگاه هایی که به کار گرفته می شود انواع دستگاه های گنج یاب و فلزیاب حرفه ای می باشد که با به وجود آمدن این دستگاه ها در روند کاوش ها به طور کلی تغییرات زیادی به وجود آمد. اما نکته ای که در […]

جدید ترین فلزیاب

جدید ترین فلزیاب

جدید ترین فلزیاب دستگاه های فلزیاب یکی از پر کاربرد ترین لوازم کشف و شناسایی و آشکار ساز های دفینه ها و گنجینه های باستانی می باشند که این روز ها کاوش بدون این دستگاه ها امکان پذیر نمی باشد. روزانه تعداد زیادی از انواع گنج یاب های پیشرفته و با کیفیت وارد بازار شده […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید