طلایاب M-101 طلایاب آمریکایی Fisher

طلایاب M-101 تولید کمپانی فلزیاب آمریکایی فیشر

دکتر گرهارد فیشر در ایالت کالیفرنیا در سال ۱۹۳۱ آزمایشگاه تحقیقاتی خود را راه اندازی کرد و توانست عصر نوینی در عرصه تولید فلزیاب های نوین ارائه کند. کمپانی فیشر همواره توانست است دستگاه های با تکنولوژی بالا و مدرن ارائه کند. فلزیاب های تولیدی این کمپانی محبوبیت بسیار زیادی در بین کاوشگران دارد.از دستگاهای تولیدی این کمپانی آمریکایی می توان به فلزیاب Fisher M-101 اشاره کرد . که برای جستجو در صنایع مختلف به کار می رود. دستگاه های تولیدی این شرکت همواره جزء دقیق ترین و مورد اعتماد ترین های عرصه فلزیابی هستند.

طلایاب M-101

 معرفی طلایاب M-101 فیشر

طلایاب Fisher M-101 به صورت تخصصی برای یافتن میله های به کار رفته در بتن ، سیم کشی ها و لوله و مجرا ها ساخته شده است  و کویل به کار رفته در این فلزیاب باعث میشود تا اهداف را به صورت دقیق نشان دهد.از این دستگاه در صنایع مختلف و پروژه های عمرانی بسیار استفاده میشود. این دستگاه ها نیازی به داشتن قابلیت های پیشرفته فلزیاب های حرفه ای ندارند و جزء فلزیاب های ارزان به شمار میرود.

طلایاب M-101 با ساده ترین تنظیمات ممکن در یافتن اهداف شما را یاری خواهند داد و کار با آن ها نیاز به هیچ آموزش و یا یادگیری قبلی ندارد. وزن بسیار سبک این فلزیاب باعث میشود از خستگی اپراتور در ساعات طولانی کار جلوگیری شود. طلایاب FISHER M-101 فیشر با جدیدترین تکنولوژی روز جهان از پیشرفته ترین محصولات فلزیاب در جهان است که اپراتورهای بسیاری را به خود جذب کرده است.

[alert style=”warning”]جهت مشاوره و گفتگو با متخصصین فلزیاب IKPV تهران با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس حاصل نمایید.[/alert]

طلایاب M-101

طلایاب M-101 نیازی به تنظیمات خیلی پیچیده ندارد و کار کردن بسیار آسان و راحت خواهد بود. اپراتورهای صنعتی از کار کردن با این دستگاه خسته نخواهند شد چون طوری طراحی شده که وزن بسیار سبکی داشته باشد.

برخی از ویژگی های طلایاب Fisher-M-101 :

  • فرکانس دستگاه :۴٫۵ کیلوهرتز
  • وزن بسیار سبک(۱٫۳کیلوگرم)
  • منبع تغذیه ۲ عدد باتری کتابی (۹ولتی)
  • مجهز به لوپ ۴ اینچی جهت کاوش
  • توانایی تنظیم دستگاه با قد اپراتور
  • تنظیم حساسیت توسط کاربر
  • دارای هدفون مخصوص فیشر
  • دارای مدار تست باتری
  • نمایش قدرت سیگنال دریافتی به وسیله عقربه
  • دارای کیف مخصوص و دفترچه راهنما

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با آموزش گام به گام کار با طلایاب و تست عمق زنی فلزیاب های IKPV در نمایندگی طلایاب تهران و کلان شهر ها با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس حاصل نمایید.

فروش لوازم جانبی طلایاب ( کویل، لوپ، دسته، پنل و … )، ارتقاء و بروزرسانی دستگاه های طلایاب درکمپانی فلزیاب IKPV ایران

تصویری کردن انواع سیستم های پالسی

اجاره طلایاب تصویری و  اجاره طلایاب پالسی

IKPV

GOLD DETECTOR

همین حالا تماس بگیرید